Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Pamukova Arçelik Elektrikli Süpürge Servisi

Ev temizliğinin en önemli araçlarından biri olan olan elektrikli süpürgelerde, bazen çeşitli sorunlar meydana gelebilir ve süpürgenizi önerilen şekilde kullanmak ve düzenli biçimde temizlemek, arıza yaşanabilme olasılığını minimize etse de tümüyle engelleyemez. Bundan dolayı olası bir elektrik süpürgesi probleminde bir Pamukova Arçelik elektrikli süpürge servisi ile irtibat kurabilir ve gerek görülen onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli süpürge aletlerinin periyodik şekilde temizliklerinin yapılması hem randımanını hem de ömrünü olumlu şekilde etkilemektedir ve bu kontrol ve bakımların başında filtrenin değiştirilmesi, motorun incelenmesi, emiş gücünün test edilmesi gelir; siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Pamukova Arçelik elektrikli süpürge servisi desteği kapsamında, az önce saydığımız işlemleri siz değerli müşterilerimize en ekonomik şekilde sağlamaktayız.

Elektrikli süpürgenin emiş kabiliyetinde azalma görürseniz, kullanırken normalden yüksek gürültü çıkardığını fark ediyorsanız profesyonel bir yardım alarak ivedilikle bu sorunları giderebilir ve elektrikli süpürgenizi yepyeniymiş gibi kullanabilirsiniz; işletmelerimiz, arızalı süpürge aletini kontrol ettikten sonra onarım veya parça değişimiyle problemi çözecektir.

Parça değişimi özellikle motor fırçası, filtre, başlık gibi zaman geçtikçe aşınan aksamlar için gerekli olabilmektedir ve böyle vaziyetlerde temin edebileceğiniz Pamukova Arçelik elektrikli süpürge servisi desteği kapsamında orijinal parça değişimi isteyebilirsiniz.

İster tamir ister parçaların yenilenmesi için olsun; nitelikli Pamukova Arçelik elektrikli süpürge servisi desteğini en bütçe dostu fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP