Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Erenler Arçelik Kombi Servisi

Hemen her evde bulunan kombiler gerek iç mekanları sıcak tutmasıyla gerek istediğimiz her an sıcak suya ulaşabilmemizi mümkün kılmasıyla rahat bir yaşam için vazgeçilmezdir; diğer taraftan kombiler, düzenli bakım gereken ve bu sağlanmadığında ansızın arızalar görülebilen mekanizmalardır. Problem, kombinizin tamamıyla arızalanmasıyla ya da kombinizin randımanında düşüşle karakterize olur; şayet siz de bunun gibi bir problemle yüz yüzeyseniz; güçlük çekmeden erişebileceğiniz Erenler Arçelik kombi servisi desteğiyle kombinizin bakımını yaptırabilir veya problemli kombinizi tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Nitelikli ve donanımlı Erenler Arçelik kombi servisi ekibimizle siz değerli müşterilerimize bütüncül ve düşük maliyetli servis sözü veriyoruz; zira kombilerimizin rutin olarak bakımının gerçekleştirilmesi, tam randımanlı çalışabilmeleri için gereklidir. Lakin gel gör ki bazen uygulanan tüm bakımlara rağmen kombilerimiz işlevini yitirip bizi zor durumda bırakabiliyor; en çok karşılaşılan arızaların başında yeterli derecede ısıtmada yetersizlik ve su sızması gelmektedir ve bunun gibi bir vaziyette ihtiyaç duyduğunuz şey, donanımlı ve nitelikli ve tecrübe sahibi bir Erenler Arçelik kombi tamiri firmasıdır. Erenler Arçelik kombi servisi sunan ekibimiz, bir “Alo” uzağınızda! firmamız, hızla arızayı teşhis edip gereken tamir ve bakım uygulamalarını yerine getirerek probleminizi hızla ortadan kaldıracaktır.

Ekiplerimiz Erenler Arçelik kombi bakımı hizmeti bünyesinde siz değerli müşterilerimize şu faaliyetleri sunabilir:

  • Senelik kombi bakımı: En temel bakım faaliyetlerinden bir tanesidir ve kombinin genel durumu incelenir, onarım gerekli görülen bir durum görülürse gerek görülen işlemler gerçekleştirilerek kombinizi tekrardan sorunsuzca kullanmanız sağlanır.
  • Kombi temizliği: Zamanla evinizdeki kombinin iç teçhizatında kireç, toz ve kir gibi istenmeyen şeyler meydana gelebilir ve bu durum, cihazda performans düşüşü meydana getirebileceği gibi daha riskli boyutlara ulaşarak evinizdeki kombinin bozulmasına sebep olabilir.
  • Su basıncı kontrolü: bu cihazların sorunsuz çalışması için standartlaştırılmış bir basınç seviyesi bulunmaktadır ve kombinizdeki basınç miktarı, belirlenen seviyenin altında kaldığında verimde düşüş gözlemlersiniz; Erenler Arçelik kombi servisi bünyesinde cihazın su seviyesini kontrol ettirebilir ve lazımsa su basma işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Gaz kaçağının tespiti: Kombilerimizde meydana gelebilecek gaz kaçakları, hayati tehlikeler doğurabilir; bu sebeple periyodik olarak bir kombi servisi vasıtasıyla ihtiyaç duyulan kontrollerin sağlanması beklenir.

Bütün bu onarım ve bakım uygulamaları, kombiyi randımanlı bir biçimde kullanabilmeniz için oldukça temel ve göz ardı edilmemesi gereken uygulamalardır; siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Erenler Arçelik kombi servisi desteğiyle bütün bu uygulamaları en kaliteli şekilde en masrafsız şekilde temin etmeniz mümkün.

Siz de kombinin kullanım süresini uzatmak, kombinizden aldığınız verimi arttırmak veya sorunlu kombinizi tamir ettirmek isterseniz; donanımlı, nitelikli ve düşük maliyetli Erenler Arçelik kombi servisi hizmetimiz tam size göre!

HEMEN ARA WHATSAPP