Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerimiz, evimizin demirbaşlarından biri olmakla birlikte devamlı ve uzun süreli kullanımdan sonra birçok problemler görülebilmektedir ve bu arızaların çözülmesi amacıyla işinin ehli bir Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmelisiniz. İlinizdeki yüzlerce çamaşır makinesi servisi arasından en güvenilirini ve en bütçe dostu olanı belirlemek kolay olmasa gerek! Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi hizmeti sunan firmamız, nitelikli kadrolarıyla size en uygun çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla karşılaşabileceği arıza türü, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi süresince çamaşır makinesinin beklenenden çok ısınması, çok gürültülü bir biçimde çalışması ya da topyekün işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki olası bir sorunun işaretçisi olabilmektedir. Bunun gibi bir sorun gözlemlediğinizde çabucak lokasyonunuza en yakın Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmeli ve sorun daha da büyümeden ihtiyaç duyulan önlemleri almalısınız.

En fazla maruz kalınan arızalardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri birçok yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası olduğunda bu programların kullanılamadığı görülür. Programlar kullanılabilse de yıkama aşamasının tamamlanmaması gibi can sıkan durumlar yaşanabilir; tecrübeli bir Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi, bunun gibi arızaların yaşandığı bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olduğunu kolaylıkla anlar ve gereken değişim/tamir uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanarak yıkama yaparlar ve suyun ısıtılması eylemini ise “rezistans” adı verilen aksam sayesinde gerçekleştirir; çamaşır makinesinde yaşanabilecek olası bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç veya yeteri kadar ısıtmakta zorlanması ile kendini belli eder. Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi bünyesinde size hizmet veren firmalarımız, hemen rezistans değişimi gerçekleştirerek makinenizin yine problemsiz bir biçimde çalışmasını sağlayacaktır.

Son adım olan “sıkma” basamağında tambur adı verilen aksam devreye girmektedir ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda makineniz, yıkadıklarını yeteri miktarda sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar olağandan fazla ıslak olacaktır.

İşinin ehli ekibimizle Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi arayan size bir çağrı mesafedeyiz.

HEMEN ARA WHATSAPP